KONST / Litografier / Litografi 10335745
nr 1033 5745
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Litografi, Björn Ekegren (f. 1955), Landskap, signerad, 60x41
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Utrop:
300 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:14:08
Björn Ekegren
Läs mer om Björn Ekegren